MIĘDZYPRZEDSZKOLNA OLIMPIADA EKOLOGICZNA ,,MALI STRAŻNICY PRZYRODY"

Dzisiaj w przedszkolu odbyło się niecodzienne wydarzenie, do którego przygotowywaliśmy się od dłuższego czasu, a mianowicie Międzyprzedszkolna Olimpiada Ekologiczna ,,Mali Strażnicy Przyrody". Organizatorkami wydarzenia były wychowawczynie grup ,,zerowych" naszej placówki: Wioletta Pospiech, Anna Jarońska, Paula Tomczyk i Nikoletta Krupa. W olimpiadzie wzięły udział wszystkie kolskie, publiczne przedszkola oraz oddziały przedszkolne. Nasze przedszkole reprezentował: Ksawery Oliwiecki, Antoś Chojecki i Adrian Lewicki. Wysoki poziom wiedzy i umiejętności wszystkich uczestników sprawił, iż jury w składzie: Agnieszka Szymańska - dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 w Kole, Katarzyna Sikorska - naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Kole oraz Julia Kulińska - rzecznik prasowy Nadleśnictwa Koło, podjęło decyzję o przyznaniu I miejsca egzekwo  wszystkim olimpijczykom. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom i nagrodę książkową, a każda placówka sadzonkę drzewa, o którą zobowiązała się dbać. Nie zabrakło oczywiście słodkiego, ale zdrowego poczęstunku dla naszych milusińskich. Jeszcze raz serdecznie wszystkim gratulujemy!!!