Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka i dlatego obchody święta Babci i Dziadka w przedszkolu są zawsze bardzo uroczyste.

Od 16.01. d0 26.01.2024r  Babcie i dziadkowie licznie przybyli do przedszkola na zaproszenie swoich wnucząt. Dzieci wykonały piosenki, recytowały wiersze, tańczyły i grały na instrumentach. Włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować Dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków. Po występach dzieci w podziękowaniu wręczyły Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane laurki oraz zaprosiły na poczęstunek.

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie oraz ogromną pomoc w przygotowaniu poczęstunku.