Spotkanie z panią leśnik

W ramach realizacji przez naszą grupę programu własnego ,,Obserwuję świat", w środę 22. 11. 2023 r. odwiedził nas niezwykły gość - pani leśnik Julia Kulińska. Pani Julia przybliżyła dzieciom tematykę dokarmiania zwierząt zimą, opowiedziała o zwyczajach leśnych zwierząt, ale także przywiozła ze sobą kilka eksponatów, które bardzo, bardzo zaciekawiły naszych małych przyrodników. Mieliśmy również okazję do pochwalenia się naszym grupowym zielnikiem. Pani leśnik była pod dużym wrażeniemsmile. Spotkanie było bardzo ciekawe i dało dzieciom wiele radości, co widać na zdjęciach. Mamy nadzieję, że wiedza, którą przekazała nam Pani Julia będzie  teraz procentować i zachęci dzieci do dalszego poszukiwania odpowiedzi na nurtujące je pytania, bo przyroda kryje w sobie wiele niespodzianek...Serdecznie dziękujemy naszemu gościowi za bardzo emocjonujące spotkanie i czekamy na następną wizytę.