Konkurs recytatorski ,,Tuwim Dzieciom"

W czwartek 23. 11. 2023 r. odbył się II etap konkursu recytatorskiego ,,Tuwim Dzieciom". Do konkursu przystąpiło pięcioro uczestników z najstarszych grup przedszkolnych, wyłonionych w I etapie konkursowym: Mikołaj Krupa, Aleksandra Tęgos, Zuzanna Kapturska oraz siostry Lila i Antonina Pińkowskie. Jury w składzie: pani Agnieszka Szymańska - dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 w Kole, pani Katarzyna Rybacka - przewodnicząca Rady Rodziców oraz pani Anna Pietruszka - pracownik Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole, po burzliwych naradach wyłoniło zwycięzcę konkursu: Zuzannę Kapturską z grupy VII. Zuzia będzie reprezentowała nasze przedszkole 01. 12. 2023 r. podczas Międzygminnego Konkursu recytatorskiego dla Przedszkolaków pod hasłem ,,Wiersze Juliana Tuwima". Trzymamy kciuki Zuziu, a wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Dziękujemy serdecznie także Rodzicom za przygotowanie artystyczne dzieci , a Radzie Rodziców za ufundowanie wspaniałych nagród dla laureatów.