Konkurs Recytatorski - Wiersze Juliana Tuwima

W środę  15. 11. 2023 r. został rozstrzygnięty w naszej grupie konkurs recytatorski ,,Tuwim Dzieciom". W jury zasiadła pani Ewelina Antonkiewicz, pani Agnieszka Przybylska oraz pani Nikoletta Krupa. Jury po długich naradach, spośród 4uczestników - ochotników, wybrało zwycięzcę - Lilkę Pińkowską. Wszystkie dzieci wykazały się dużymi umiejętnościami recytatorskimi. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a Rodzicom dziękujemy za przygotowanie dzieci do konkursu. Lilka będzie reprezentowała naszą grupę w kolejnym etapie, który odbędzie się już wkrótce - 23. 11. 2023 r. w naszym przedszkolu. Wtedy spośród wszystkich uczestników zostanie wyłoniony ten jeden, jedyny laureat, który będzie reprezentował nasze przedszkole podczas Gminnego Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkolaków we Wrzącej Wielkiej. Brawo Lilka!! Trzymamy kciuki w następnym etapie.