Tuwim Dzieciom

W piątek 10. 11. 2023 r. został rozstrzygnięty w naszej grupie konkurs recytatorski ,,Tuwim Dzieciom". W niezależnym jury zasiadła pani Sylwia Czyżniak, pani Nikoletta Krupa oraz pani Marta Maciaszek - nasze zaprzyjaźnione ,,ciocie" z przedszkola. Jury miało ,,trudny orzech do zgryzienia", ale po długich naradach, spośród 8 uczestników - ochotników, wybrało zwycięzcę - Oleńkę Tęgos. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a Rodzicom dziękujemy za przygotowanie dzieci do konkursu. Ola będzie reprezentowała naszą grupę w kolejnym etapie, który odbędzie się już wkrótce - 22. 11. 2023 r. w naszym przedszkolu. Wtedy spośród  wszystkich uczestników zostanie wyłoniony ten jeden, jedyny laureat, który będzie reprezentował nasze przedszkole podczas Gminnego Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkolaków we Wrzącej Wielkiej. Brawo Oleńko!!! Trzymamy kciuki w następnym etapie.