FESTYN RODZINNY - PODZIĘKOWANIA

Anna Świętoń w zastępstwie dyrektora Przedszkola Miejskiego nr1 w Kole oraz Jolanta Przybylska-Michoń składają podziękowanie pracownikom przedszkola za zaangażowanie w organizację ,,Festynu Rodzinnego". Atrakcje dla dzieci przygotowały i obsługiwały:

Kącik tatuaży: - Nikoletta Krupa, Sylwia Czyżniak, Marta Maciaszek, Joanna Skoczylas, Dorota Grabowska.

Fotobudka :- Marta Górczewska.

Kącik fryzjerski: - Aleksandra Strużyńska, Sandra Zaleska, Małgorzata Sobolewska.

Kącik plastyczny: - Agnieszka Przybylska, Monika Księżak, Anita Kos.

Malowanie twarzy: - Wioletta Pospiech, Anna Jarońska, Agnieszka Niszczak, Beata Tumankiewicz.

Punkt Pierwszej Pomocy: - Danuta Tylak, Jadwiga Kałużna, Grażyna Szczyżańska, Beata Sikorska.

Punkt Gastronomiczny: - Agata Sochacka, Ewa Sobik, Małgorzata Szmatałowska, Agnieszka Kurzawińska, Luiza Olasińska, Kinga Wapińska - Beszczyńska, Paulina Olasińska, Ewelina Antonkiewicz, Marlena Baryła, Aneta Makarowicz, Jolanta Strzelińska.

Pomoc techniczna: - Eligiusz Grabowski, Marlena Sosnowska.

Pracownikom kuchni dziękujemy za upieczenie ciast, przygotowanie poczęstunku (kiełbaski, chleb ze smalcem, ogórki małosolne, napoje).

Dziękujemy firmie ART - MIX Ostrowski Jarosław za udostępnienie zadaszenia do stanowisk z atrakcjami.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, pani przewodniczącej Annie Orchowskiej oraz przedstawicielom z poszczególnych grup za zaangażowanie w przygotowania, pomoc w organizacji i wspieranie rzeczowe festynu.

Serdecznie dziękujemy sponsorom, dzięki którym  festyn mógł się odbyć.

Sponsorami festynu byli;

-  Materace Koło,

-  TRANS-KOL PALIWA,

-  SAINT_GOBAIN ,

- Pani Katarzyna Mucha,

- Pan Sławomir Starosta,

- Pani Anna Gostyńska,

- Pan Roman Rosiak,

- Państwo Sebastian i Paulina Bartczak,

- Państwo Michał Prus i Agnieszka Kurdwanów,

- Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole,

- Piekarnia „PSS” Społem Koło,

- ,,Cytrus”- Hurtownia owoców i warzyw,

- ,,GALW-  MIĘS”-Galemba Wiesław  Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-

Handlowe

-  Hurtownia Drobiu  Frątczak –Kozłowska Zuzanna

- Rada Rodziców przy Przedszkolu Miejskim nr 1

Dziękujemy także zaproszonym gościom za działania wychowawcze i profilaktyczne dla

naszych podopiecznych:

Dziękujemy Komendzie Powiatowej Policji w Kole,

Ochotniczej Straży Pożarnej ,,Koło Nad Wartą”

Przedstawicielom Polskiego Czerwonego Krzyża w Kole

oraz panu Eugeniuszowi Gembce za fotorelację na festynie.