Wycieczka do Westernlandu

Westernland to magiczna kraina dzikiego zachodu położona w samym sercu Polski. To tam na wycieczkę pojechały przedszkolaki z grupy VI i VII dnia 24.04.2023r. Na naszych przedszkolaków czekała tam moc atrakcji. Dzieci pokonały Indiański Tor Przygody: Most Irokezów, Równoważnię Szoszonów, Belkę Apaczów, otrzymały też indiański tatuaż i indiańskie imię. Rzucały tomahawkiem, kapeluszem na rogi bizona, podkowami. Płukały złoto, doiły dziką krowę, przeciągały linę, strzelały kulami z farby, zwiedzały indiańskie tipi. Wielką przyjemność sprawiła dzieciom przejażdżka dyliżansem oraz bezpośrednie spotkanie z osiołkami oraz pięknym koniem, które mogły dotknąć i pogłaskać. Ruch na świeżym powietrzu oraz silne emocje spowodowały, że dzieciom dopisywał apetyt. Kiełbaska z grilla oraz prowiant zabrany z przedszkola zniknęły w okamgnieniu. Cieszymy się również z pięknej pogody oraz dobrego nastroju, jaki towarzyszył wszystkim dzieciom podczas całej wycieczki. Było po prostu wspaniale!