Konkurs patriotyczny "A na tej fladze jest biel i czerwień..."

10.11.2022r. odbył się Apel z okazji Święta Niepodległości na którym został rozstrzygnięty konkurs patriotyczny pt. „A na tej fladze jest biel i czerwień…” zorganizowany przez nauczycielki z grupy VIII Annę Jarońską i Wiolettę Pospiech. Celem konkursu było promowanie twórczości dziecięcej, kształtowanie postaw patriotycznych, propagowanie wiedzy o tematyce patriotycznej, zachęcanie do aktywności plastycznej oraz czerpania radości podczas działań plastycznych. Wszystkie prace były wykonane z wielką starannością i precyzją ale szczególne wyróżnienie otrzymali:

w kategorii wiekowej 3-4lata otrzymali:

Igor Jabłoński gr. IX

Kamil Kucharski gr. IV

Szymon Wojciechowski gr. IX

W kategorii wiekowej 5-6lat:

Hubert Karwowski gr. VI

Jakub Bednarek gr. VI

Stanisław Mierzwicki gr. VI

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy: Lena Jaroszewska gr. III, Oliwia Derlińska gr. IV. Hanna Mikołajska gr. IX, Filip Górczewski gr. IV, Adam Królak gr. IV, Oliwia Królak gr. IV, Klara Ładowska gr. IV, Mikołaj Krupa gr. IV, Igor Naparty gr. IV, Lilianna Chyra gr. I, Marcelina Wolska gr. IX, Igor Włodarczyk gr. VII, Zuzanna Sobolewska gr. VII, Liwia Bednarska gr. VII, Laura Piskorska gr. V, Adrian Lewicki gr. VII, Borys Piskorski gr. VI, Hanna Strużyńska gr. VII, Szymon Gajewski gr. V, Urszula Chęcińska gr. VIII, Antonina Górczewska gr. VIII.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!