Kobiety - polskie autorki literatury dziecięcej

Ogłaszamy akcję na miesiąc marzec 2016 roku!

Czytające Przedszkole nr 1 w Kole

W marcu 2016r. ogłaszamy kolejną akcję głośnego czytania dzieciom w przedszkolu i w domu dotyczącą  tym razem wybranych tekstów literackich napisanych przez polskie kobiety, które jako autorki wspaniałych bajek, baśni, opowiadań, wierszy dla dzieci najmłodszych zaznaczyły się w naszej dawnej i ówczesnej literaturze dziecięcej. Wybór literatury jest przeogromny, dlatego zachęcamy serdecznie do spotkań czytelniczych wszystkich zainteresowanych rodziców, członków i znajomych rodzin, którym bliskie jest uczenie wartości, pobudzanie do refleksji i śmiechu waszych dzieci za pomocą książki. (Termin spotkań wg uzgodnień z wychowawcami poszczególnych grup.)

Organizator akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” w Przedszkolu Nr 1 w Kole: Marlena Baryła

ZAPRASZAMY I CZEKAMY !!!