„Cała Polska czyta dzieciom” - babcia i dziadek też !!!

Kolejna akcja czytelnicza

„Cała Polska czyta dzieciom” - babcia i dziadek też !!!

"Czytające Przedszkole” nr 1 w Kole ogłasza kolejną akcję związaną z propagowaniem głośnego czytania dzieciom w każdej grupie, które wg badań przynosi nieocenione i pozytywne wartości dla ogólnego ich rozwoju oraz zdrowia emocjonalnego, pośród tak rozpowszechnionej przecież techniki elektronicznej komputeryzacji. Zima - to czas, w którym obchodziliśmy Święto babci i dziadka, a ponieważ okres wydłużonych wieczorów sprzyjających na wspólne czytanie z rodziną wraz z nadchodzącą wiosną mija, serdecznie zapraszamy oraz zachęcamy dziadków do tej akcji jeszcze do końca lutego 2016r.  by razem spędzali czas w naszym przedszkolu w takiej właśnie gościnnej formie. Dzieci bardzo kochają i lubią gdy babcia czyta, dziadek bajki opowiada!!! Rodziców prosimy o uzgodnienia z wychowawcami poszczególnych grup terminów wizyt. DZIĘKUJEMY!

7.jpg (287×176)

Organizator akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” w Przedszkolu Nr 1 w Kole: Marlena Baryła