Konkurs ,,Podkładka"

Dnia 07.11.2019r nastąpiło rozstrzygnięcie  konkursu plastycznego „Podkładka”,  organizowanego przez  Filię    dla    Dzieci  Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole, adresowanego do dzieci i młodzieży powiatu kolskiego. Prace oceniane były  w kategoriach wiekowych: dzieci w wieku przedszkolnym;  uczniowie  – klas 1-3,  4-6,  7-8 – szkół podstawowych. Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu podkładki pod kubek/filiżankę, która stanowić miała połączenie interesującej, mądrej „treści” z piękną formą. Format i technika pracy pozostały dowolne. Z naszego przedszkola udział w konkursie wzięła Maria Wiśniewska z grupy IX. Marysia zajęła II miejsce w kategorii wiekowej - przedszkolaki. GRATULUJEMY!!

Jury (przewodnicząca – Ewelina Jasińska, historyk sztuki;  Anna Pietruszka, bibliotekarz) przyznało nagrody w kategoriach:

dzieci w wieku przedszkolnym:

I miejsce: Kornelia Ressel, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grzegorzewie

II miejsce: Maria Wiśniewska, Przedszkole Miejskie nr 1 w Kole