konkurs - ,,Jesień w kolorze złocistym"

23 października 2019r został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. "Jesień w kolorze złocistym" zorganizowany przez Panie z grupy VII.  Pani Dyrektor wraz z Panią Iwoną Kasińką wyłoniły dwa miejsca pierwsza dla: Aleksandry Nykiel oraz Marii Zawadzkiej, dwa miejsca drugie dla Julii Wieczorek oraz Nikoli Kubackiej, dwa miejsca trzecie dla Adama Janiaka oraz Marii Wiśniewskiej. Musimy przyznać, że wybór był trudny, ale pod uwagę jury brało samodzielną pracę dziecka oraz ciekawe techniki plastyczne wykorzystane w pracach konkursowych.  Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie zostały obdarowane dyplomami oraz drobnymi upominkami. Bardzo dziękujemy wychowawcom oraz rodzicom za przygotowanie z dziećmi tak pięknych prac, które możemy podziwiać na korytarzu. Wszystkim dzieciom gratulujemy tak pięknej pracy twórczej !