Zaproszenie do Akcji czytania dzieciom pt. "Poczytaj mi Babciu! Poczytaj mi Dziadku!"

Poczytaj mi Babciu!  Poczytaj mi Dziadku!

Zapraszamy do akcji czytania dzieciom !!!

Kochanych dziadków serdecznie zapraszamy do propagowania głośnego czytania dzieciom – wnukom  w każdej grupie.

Według badań głośne czytane przynosi nieocenione pozytywne wartości dla ogólnego rozwoju dzieci oraz ich zdrowia emocjonalnego, które pośród tak rozpowszechnionej techniki elektronicznej komputeryzacji jest zagrożone.

Zachęcamy dziadków do włączenia się w akcję naszego „Czytającego Przedszkola” spędzając czas z wnukami w przedszkolu  w gościnnej formie.  Dzieci bardzo kochają i lubią gdy babcia czyta, dziadek bajki opowiada !!!

Rodziców prosimy o uzgodnienia z wychowawcami grup terminów wizyt  dziadków na wspólne czytanie.

Z serca już DZIĘKUJEMY!  W CZYTANIU DZIECIOM JEST MOC !!!

Życzymy wspaniałych chwil spędzonych z nami na wspólnym czytaniu w progach przedszkola.

Organizator akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” w Przedszkolu Nr 1 w Kole: Marlena Baryła