KONKURS FOTOGRAFICZNY "TO WSZYSTKO POLSKA"

Za nami finał konkursu fotograficznego pt. "To wszystko Polska" w ramach realizacji Międzynarodowego Projektu "Piękna Nasza Polska Cała", którego organizatorem były nauczycielki z grupy VI Anna Jarońska i Agnieszka Przybylska. Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowania dzieci i ukazanie różnorodności piękna naszego regionu, rozwijanie zainteresowań fotograficznych wśród dzieci oraz zachęcanie rodziców do wspólnego spędzania wolnego czasu. Wszystkie prace zostały wyróżnione za niezwykłą wrażliwość estetyczną i kreatywność. Wyróżnienia i dyplomy otrzymali:

Grupa II - Igor Jerwan

Grupa III - Adam Skarupa

Grupa IV - Kamil Kwarciński

Grupa V - Agnieszka Szczesiak, Oliwier Kozielski

Grupa VI - Szymon Mucha, Szymon Gauden

Grupa VII - Cezary Dąbrowski, Adrian Kujawa, Bartosz Trafny, Antoni Szczesiak, Aleksandra Nykiel, Michał Kwarciński, Alicja Radwańska

Grupa VIII - Aleksandra Sobolewska

Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy a rodzicom dziękujemy za poświęcony czas i współpracę.