Konkurs plastyczny "Moja Mała Ojczyzna"

W dniu 09.11.2018r. w ramach międzynarodowego projektu "Piękna Nasza Polska Cała" został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. "Moja Mała Ojczyzna", którego głównym celem było uczczenie 100 - rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Kształtowanie tożsamości i przynależności społecznej, rozwijanie wyobraźni i pomysłowości oraz aktywizowanie dzieci i ich rodziców we współną zabawę ze sztuką. Organizatorami konkursu były panie z grupy VI Anna Jarońska i Agnieszka Przybylska. Wszystkie prace były wyjątkowe i w związku z tym dla wszystkich zostały przyznane wyróżnienia i nagrody.

Wyróżnienia otrzymali:

Grupa I - Antosia Bednarkiewicz

Grupa II - Maciej Król

Grupa IV - Kamil Kwarciński

Grupa V - Agnieszka Szczesiak, Franciszek Pilarz, Nikola Kubacka

Grupa VI - Katarzyna Jaroszewska, Zuzanna Cyzman, Szymon Gauden

Grupa VII - Alicja Radwańska, Aleksandra Nykiel, Szymon Zabłocki, Laura Zabłocka, Adrian Kujawa, Michał Kwarciński, Natalia Widełka

Grupa VIII - Aleksandra Sobolewska, Lena Jabłońska, Zosia Kupińska

Grupa IX - Marcel Topolski, Weronika Kupińska

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy za kreatywność i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.