Góra grosza

Od 23.11.- do 04.12.2015r. Towarzystwo Nasz Dom  organizuje XVI akcję Góra Grosza. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, kwalifikowanych rodzin zastępczych oraz najbardziej potrzebujących domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze.

W tym roku fundacja szczególnie skupia się na dalszej realizacji reformy domów dziecka poprzez pomoc małym domom dla dzieci.

Towarzystwo Nasz Dom utworzyło już kilkanaście domów dla dzieci, jak również pomogło w utworzeniu kilkunastu kolejnych. W takich domach, w przeciwieństwie do wielu dużych instytucji, dzieci znajdują uczucie, zrozumienie i efektywną pomoc dla siebie i własnych rodzin.

Akcja ta na stale wpisała się  już w kalendarz wydarzeń naszego przedszkola. A dzisiaj ( 04.12.2015r) odbyło się liczenie zebranej kwoty. Wszystkim Państwu, którzy zechcieli wesprzeć naszą placówkę w zbiórce ,, Góry grosza'' - serdecznie dziękujemy!