Sukcesy Grupy VIII w roku szkolnym 2018/2019

GR. VIII

1. Konkurs plastyczno - techniczny pt. " "Zmieniamy odpady na rzecz do zabawy".

II miejsce: Zofia Orchowska, Wyróznienia: Julka Witulska, Zofia Kupińska, Aleksandra Sobolewska

Zdjęcia umieszczone są na stronie naszej grupy.

2. "Bieg Warciański" - Miło nam poinformować, że w naszej grupie wyrastają liczni sportowcy. W  niedzielę 14.10.2018 odbył się w naszym mieście "Bieg Warciański" i medale zdobyli:  Martynka Wolszlegier, Aleksandra Sobolewska, Zofia Olkowska, Nadia Bartosik, Zofia Kupińska, Natalia Jaworek, Ignacy Kwiatkowski, Amelia Kwiatkowska, Szymon Tomczak, Magdalena Kaczor, Mateusz Kot, Jan Nuszkiewicz.. Gratulujemy!!!

3.11 listopada podczas Uroczystego Apelu Odzyskania Niepodległości Polski został rozstrzygniety konkurs plastyczny pt. "Moja Mała Ojczyzna". Naszymi laureatkami były: Lenka Jabłońska, Aleksandra Sobolewska i Zosia Kupińska. Serdecznie gratulujemy za wyrónienia przepieknych prac.

4. 28 listopada udział w konkursie recytatorskim "Rymowanki" organizowanym przez logopedę i współudziale  Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Koninie Filia w Kole. Reprezentantami grupy byli: Amelka Kwiatkowska, Jan Nuszkiewicz, Szymon Tomczak, Huber Olejnik, Wojtuś Wituła.

Gratulujemy!

5. 30 listopada 2018r. rozstrzygnięty został konkurs fotograficzny ,, To wszystko Polska". Aleksandra Sobolewska zdobyła w wyżej wymienionym konkursie wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!

DANCE FESTIVAL - Kids 1 Dance czerwiec 2019

Gratulujemy naszej Natalce Jaworek za zdobycie III miejsca w zespołowej formacji  Muza  Mdk Koło podczas konkursu w Bydgoszczy.

Cieszymy się z Twojego sukcesu.