sukcesy gr IX w roku szkolnym 2018/2019

W dniu 09.11.2018r. został rozstrzygniety konkurs plastyczny ,,Moja Mała Ojczyzna"  Na uroczystym apelu z okazji Niepodległości Polski wręczone zostały dyplomy za udział  w konkursie , w którym to wyróżnienie zdobył nasz Marcel Topolski i Weronika Kupińska.

14.10.2018r. na stadionie MOSiR odbyły się biegi dziecięce i młodzieżowe 38 Międzynarodowego Biegu Warciańskiego. Z naszej grupy udział wzięli: Klara koligot, Wojciech Jankowski, Maja Helińska, Amelia Barańska, Aleksander Kostrzewa, Nadia Okulska, Maria Wiśniewska Weronika Kupińska. Gratulujemy!

W dniu 21.09.2018r  zostały ogłoszone wyniki konkursu "Zmieniamy odpady na rzecz do zabawy". I miło nam poinformować, iż III miejsce zdobyła nasza Weronika Kupińska, a wyróżnienie otrzymali: Janek Ziółkowski, Hania Rytter oraz Zuzia Samborska. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i udział w konkursie :) A dzieciom gratulujemy!!!