INFORMACJA O POWOŁANIU INSPEKTORA OCHRONY DANYCH

Na podstawie rozpoczęcia obowiązywania przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych zw. RODO oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, a przede wszystkim mając na względzie dbałość o właściwą ochronę danych osobowych, którymi dysponujemy.

Urząd Miejski wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, który jednocześnie będzie zajmował się miejskimi placówkami oświatowymi. Jest to osoba, z którą możecie się Państwo kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania Waszych danych osobowych oraz korzystania z przysługujących Wam praw związanych z przetwarzaniem danych.

Inspektorem Ochrony Danych jest Pani Ilona Stasiak-Malczyk.   Kontaktować się można w następujący sposób:

-telefonicznie: 63/ 26 27 590

-przez e-mail: iodo@kolo.pl

-listownie na adres: Urząd Miejski w Kole, Inspektor Ochrony Danych Osobowych, ul. Stary Rynek1, 62-600 Koło,

-osobiście pod wyżej wskazanym adresem.