Konkurs plastyczno - techniczny ,, Zmieniamy odpady na rzecz do zabawy"

Tegoroczna akcja Sprzątania Świata została uwieńczona w naszym przedszkolu rozstrzygnięciem konkursu plastyczno - technicznego ,, Zmieniamy odpady na rzecz do zabawy". Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a poziom zgłoszonych do niego prac przeszedł najśmielsze oczekiwania organizatorki - wychowawczyni  gr. V i VIII pani Wioletty Pospiech i powołanego przez nią jury. Po burzliwych naradach komisja oceniająca w składzie trzech pań: Anny Murawiec, Elżbiety Strybel i Anny Bim postanowiła przyznać trzy pierwsze, trzy drugie i trzy trzecie miejsca. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i upominki. Laureatami konkursu zostali:

• miejsce I - Aleksandra Nykiel, Pola Piskorska, Jakub Józefiak,
  • miejsce II - Nikola KUbacka, Zofia Orchowska, Maciej Chęciński,
  • miejsce III - Helena Pejska, Weronika Kupińska, Igor Zaleski.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i ich ,, cichym" pomocnikom - niezastąpionym Rodzicom.