Bajki w Mikołajki

W ramach programu „Czytające Przedszkole” kampanii społecznej XXI wieku pt. „CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM”, której celem jest wspieranie zdrowia emocjonalnego, psychicznego, umysłowego dzieci i młodzieży, organizujemy z okazji Mikołajek akcję „Bajki na Mikołajki”.

W ramach akcji trwającej przez cały tydzień mikołajkowy i cały okres przedświąteczny proponujemy w każdej grupie:

• Czytanie opowiadań, wierszy, bajek w przedszkolu o tematyce Mikołaja, tradycji i zwyczajów Świąt Bożego Narodzenia.

• Spotkanie dzieci z Mikołajem w dniu 7 Grudnia 2015 r., a w godzinach poobiednich głośne czytanie w grupach, z zaproszonymi gośćmi min. (P. Dyrektor, zaproszeni goście, bądź chętni rodzice, dziadkowie, opiekunowie)