Wizyta w Bibliotece

Dzieci z grupy II i VII odwiedziły Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w  Kole.W dniach 2 – 10 czerwca odbywa się XVII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom – największe doroczne święto w ramach, trwającej nieprzerwanie od 2001 r., kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. W tym roku akcja przebiega  pod hasłem „Czytanie łączy”, a Organizatorzy zachęcają do  wspólnego czytania Lokomotywy Juliana Tuwima. Dzieci,wysłuchały głośnego czytania wspomnianego  wiersza i  stworzyły kolejne –  zaskakujące swoim składem  – wagony, które dołączyły do Tuwimowskiej Lokomotywy .Prowadząca zajęcia Pani Ania Pietruszka zachęcała dzieci do korzystania z biblioteki na co dzieci wyraziły  ogromną radość i obiecały ,że wybiorą się tam z rodzicami...