BAL DYNIOWY

28 października minął nam kolorowo, wesoło i ciekawie - a wszystko to za sprawą BALU DYNIOWEGO :) Piękna jesienna scenografia oraz cudowne stroje przedszkolaków rozświetliły nam ponurą aurę za oknem. W tym roku królowały przebrania dyniowe... choć nie brakowało czarownic, kościotrupów czy czarodziei. Tradycyjnie były tańce, brykańce, zabawy, czarodziejskie konkurencje oraz dyniowy poczęstunek - wszystko na wesoło związane z tematyką. Ponadto program przewidywał: pokaz mody (przejście po wybiegu i zaprezentowanie kreacji), "cukierek albo psikus", układanki hallowenowe, taniec w parach na gazecie oraz wspólne fotografowanie. Tego dnia także nasza koleżanka Hania T. obchodziła 4 urodziny i przygotowała dla nas miłą niespodziankę - poczęstunek w postaci tortu.