Urodziny Kubusia Puchatka

W tym roku po raz 13 - ty w naszej placówce obchodzimy Urodziny Kubusia Puchatka. Dzisiaj dzieci przyniosły maskotki oraz książeczki związane z tą tematyką i stworzyliśmy wspólnie "kubusiowy kącik". Zabawę rozpoczęliśmy od "kubusiowej piosenki" i układania puzzli. Przedszkolaki bawiły się przy okazji licząc pszczoły, które przyleciały do miodu. Ta zabawa wymagała wiele wysiłku bo jak się okazało nie łatwo złapać pszczołę. Dzieci rozwijały swój talent muzyczny ucząc się grać na dzwoneczkach a także kształciły swoje umiejętności w rzucie do celu. Nie mogło zabraknąć na urodzinach Kubusia "małego co nie co", za co serdecznie dziękujemy mamie Jasia. Na koniec dzieci dostały od jubilata "kubusiowe medale" i zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie.