Dzień Edukacji Narodowej

14 października w Naszym Przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji "Dnia Edukacji Narodowej" w wykonaniu Naszych Starszaków. Na uroczystości obecni byli nauczyciele, pracownicy obsługi oraz wszystkie dzieci. Przedszkolaki zaprezentowały część artystyczną z humorem oraz z oprawą muzyczną i taneczną. Starszaki podziękowały w imieniu wszystkich dzieci za edukację i trud włożony w ich wychowanie oraz złożyły najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom przedszkola. Bardzo dziękujemy asystentkom nauczyciela  Pani Dorocie Grabowskiej i Pani Małgorzacie  Sobolewskiej za pięknie przygotowaną dekoracje. Dziękujemy również  tacie Juliana za pomoc w obsłudze sprzętu muzycznego. Wszystkim pracownikom jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego !!!