Urodziny Kubusia Puchatka

15 października wspólnie z grupą IX obchodziliśmy "Urodziny Kubusia Puchatka". Dzień zaczął się od listu zaprzyjaźnionego misia do wszystkich Przedszkolaków - zadaniem dzieci było odnalezienie beczułek miodu z zadaniami do wykonania. Dzieci dostały się do Stumilowego Lasu jadąc i śpiewając "Jedzie pociąg", kiedy już wszyscy dotarli na miejsce musieli pokonać szereg przeszkód. Następnie wszyscy brali udział w zabawie ruchowej "Gdy jesteś szczęśliwy z Kubusiem klaszcz". Kolejnym zadaniem była zabawa na skupienie i  koncentrację "Prosiaczkowy dzwonek", który nie mógł zadzwonić podczas całej zabawy- uff to było ciężkie zadanie do wykonania. Przedszkolaki zostały nagrodzone medalami i słodkim poczęstunkiem . Na koniec wykonaliśmy grupowe prace plastyczne.Dziękujemy kolegom i koleżankom z grupy IX za mile spędzone urodziny naszego przyjaciela. Bardzo dziękujemy mamie Mai za upieczenie słodkiej niespodzianki w postaci tortu, który bardzo smakował wszystkim łasuchom :-)