Dzień zwierząt

4 września wypada "Dzień Zwierząt", dlatego 7 września spotkaliśmy się z miłośniczką zwierząt Panią Aleksandrą, mamą Natalki. Pani Ola pracuje w weterynarii w Kole, posiada bardzo bogatą wiedzę na temat zwierząt z różnych części świata. Przedszkolaki na początku poprowadziły pogadankę na temat zwierząt występujących w naszym kraju, następnie Pani Aleksandra sprawdziła wiedzę dzieci na temat zwierząt wodnych, leśnych, gorącego i zimnego klimatu, musimy przyznać że starszaki świetnie poradziły sobie z tym zadaniem. Pani Ola wraz z Natalką odegrały świetny teatrzyk na temat leśnych zwierząt. Na koniec dzieci zostały obdarowane słodkościami i kolorowankami. Bardzo dziękujemy za miłe spotkanie :-)