,, Przygody wróbelka Elemelka"

W środę 24.10.2018 r.  po raz kolejny gościliśmy  w naszej palcówce aktorów z Teatru Młodego Widza ,, Włóczykij" w Kaliszu. Tym razem przedszkolakom została przedstawiona historia małego, zwinnego i przezabawnego wróbelka Elemelka, który to, tak jak nasze przedszkolne brzdące poznawał literki i uczył się zasad ruchu drogowego. Doborowa gra aktorska, moc humoru i możliwość wzięcia czynnego udziału w przedstawieniu, sprawiły, że dzieci nie tylko doskonale się bawiły, ale również zapamietały cenne uwagi i wartości po mistrzowsku ,, przemycone" przez aktorów w spektaklu. Wiadomo przecież nie od dziś, że jeśli próbujemy dzieciom coś wpoić na  w formie nudnego monologu, to z góry jesteśmy skazani na porażkę, ale jeśli te same informacje zostaną przekazane w formie aktywnej zabawy, to mamy niemal 100 % pewność, że zostaną zapamietane. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie!