Żegnaj ,, ciepełko"

Dzisiejszy wschód słońca nad przedszkolem był tak zjawiskowy, że stwierdziliśmy iż zwiastuje on cudowny, ciepły dzień. Dlatego tuż po zajęciach dydaktycznych wyruszyliśmy na długi, jesienny spacer do Parku 600 - lecia. Pogoda rzeczywiście nam sprzyjała, a unoszący się w powietrzu zapach suchych liści i jabłek był urzekający. Dzieci wykorzystały te sprzyjające warunki natychmiast i z wielką radością ruszyły do spontanicznej zabawy na ,, jesiennym dywanie z liści". Niestety wszystko wskazuje na to, że to ostatnie tak ciepłe i pogodne dni tej jesieni, o czym świadczą chociażby odloty ptaków, które udało nam się zaobserwować. Nie omieszkaliśmy również odwiedzić placu zabaw dla naszych pupili, bo przecież to właśnie im poświęcony jest tematycznie ten tydzień.