DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października obchodzimy "Dzień Edukacji Narodowej". Jest  to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego. Do dziś jednak o tym dniu potocznie mówimy Dzień Nauczyciela. Samo święto upamiętnia powołanie do życia Komisji Edukacji Narodowej w 1773 roku przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego.

W naszej placówce "Dzień Nauczyciela" obchodziliśmy w piatek tj. 12.10. W tym dniu wręczone zostały nagrody:

Nagrodę Burmistrza otrzymała Pani Maria Pawlak.

Natomiast Nagrodę Dyrektora otrzymaly:

Nauczycielki- Jolanta Przybylska-Michoń, Anna Bim, Danuta Tylak, Iwona Brzezińska, Marlena Baryła, Jadwiga Kałużna

Pracownicy obsługi: Małgorzata Tarnas, Aneta Makarowicz, Małgorzata Sobolewska, Sandra Zalewska, Anita Kos, Agnieszka Niszczak, Aleksandra Antczak, Agata Sochacka, Ewa Sobik, Małgorzata Szmatałowska, Luiza Olasińska, Agata Kapuścińska, Daria Główczyńska oraz Marek Kaźmierczak. Serdecznie gratulujemy!!!