Zajęcia ruchowe z panem Mikołajem

W zdrowym ciele - zdrowy duch - to motto przewodnie naszej dziesiejszej wizyty w Olympia Fitness Club Koło, gdzie mieliśmy okazje uczestniczyć w zajęciach ruchowych z muzyką. Naszym gospodarzem był trener personalny pracujący w klubie -  pan Mikołaj. Ogromne poczucie humoru, profesjonalizm i doświadczenie w pracy z dziećmi sprawiły, że nasze pociechy bez żadnych sprzeciwów czy grymasów, jak na prawdziwych sportowców przystało z zapałem wykonywały wszystkie ćwiczenia zaproponowane przez pana trenera świetnie się przy tym bawiąc. Choć chłopcy obstawiali, że dziewczynki nie poradzą sobie na siłowni, bo to miejsce dla ,, prawdziwych mężczyzn'', to te pokazały prawdziwą klasę. Dziewczęce pompki, czy choćby szpagaty zadziwiły nawet pana Mikołaja. Serdecznie dziękujemy właścicielowi klubu sportowego za możliwość uczestniczenia w zajęciach i oczywiście panu Mikołajowi, który tak energicznie i humorystycznie je poprowadził.