,, Jak Rumcajs Cypiska uratował"

W środowe przedpołudnie mieliśmy okazję obejrzeć roztańczony i rozśpiewany barwny spektakl ,, Jak Rumcajs Cypiska uratował" wystawiany przez Narodowy Teatr Edukacji w Miejskim Domu Kultury. Doskonale znana nam - ,, wcześniej urodzonym ciociom" opowieść o rozbójniku Rumcajsie, Haneczce i Cypisku spodobała się również naszym milusińskim. Miał na to wpływ na pewno wspaniały humor, barwne, nierzadko baśniowe postacie, ale także niezwykle cenne przesłanie stawiające na pierwszym miejscu takie wartości jak: dobroć, sprawiedliwość, lojalnośc, rodzina, poszanowanie godności ludzkiej i życie w harmonii z otaczającą przyrodą. I choć aura tego dnia płatała liczne figle, to nas potraktowała bardzo łaskawie. Deszcz spadł dopiero po naszym powrocie do przedszkola.Śmiech Niestety ( choć powody są zrozumiałe) podczas spektaklu nie wolno robić zdjęć, stąd nasza ograniczona relacja foto.