Turniej drużyn na Festynie "PRZEDSZKOLAKI NA SPORTOWO"

25 maja nasza grupa brała udział w reprezentowaniu Przedszkola Nr 1 w  Festynie "Mundurowi Dzieciom" połączonym z obchodami z Miejskim Dniem Sportu i Dniem Dziecka. My od dłuższego czasu przygotowywaliśmy się do udziału w konkurencjach sportowych do zawodów "Przedszkolaki na Sportowo". Rywalizacja między przedszkolami z miasta była emocjonujaca , jednak dawaliśmy z siebie wszystko. Dobra zabawa i sportowa walka została nagrodzona dla uczestników drużyny podzękowaniem i upominkami. Pozostałą cześć festynu spędziliśmy na zwiedaniu i udziale w części rekraacyjnej stadionu. Najbardziej podobały się dzieciom policyjne pojazdy, oraz sportowe BMW które z wielkim aplauzem wszyscy oblegali, by móc zrobić sobie pamiątkowe zdjejęcia w takiej maszynie.