Wycieczka do SP nr 5

W ramach współpracy z SP nr 5 zostaliśmy zaproszeni przez panią Monikę na spotkanie integracyjne i zabawy plastyczno - muzyczno - sportowe z udziałem uczniów klas I. Oficjalnie powitał nas dyrektor szkoły pan Marek Kujawa i oddał przedszkolaki pod opiekę uczniów klas starszych, którzy wspomagali nasze dzieci w konkurencjach. Emocje podczas spotkania były ogromne ale same pozytywne. Wspaniałe towarzystwo i udział w ciekawych i odstresowujących zabawach dobrze nam zrobił. Na koniec spotkania dzieci dostały slodkości i czekała je  jeszcze niespodzianka do której przedszkolaki musiały trafić odczytując kody zapisane na korytarzu. Ponieważ mamy zdolne dzieci w grupie to nie było problemu z odczytaniem wskazówek. Dotarliśmy do gabinetu dyrektora a tam czekał duży prezent owinięty piękną, czerwoną kokardą. Dzieci były bardzo zaskoczone tak miłym gestem ze strony dyrektora i pań organizatorek. Przedszkolaki dostały przepiękne książeczki, które obiecały przeczytać w domu z rodzicami. My serdecznie dziękujemy za gościnę w szkole i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie.