,, Każdy może i powinien mieć pasje''

29.05.2018 r. mieliśmy zaszczyt gościć w naszym przedszkolu zaproszonych przez naszą grupę wyjątkowych gości: Sensei Krzysztofa Wojewodę i Sensei Mikołaja Michalaka. Obydwu panów łączy wspólna pasja - sport (a dokładniej sporty walki), który stanowi nie tylko hobby, ale jest też sposobem na życie. Jest to bardzo dobry sposób, bo jak wiadomo sport, to zdrowie, ale też kształtowanie wytrwałości, samokontroli, czy nauka pokonywania trudności i radzenia sobie z nimi. Wspaniałe podejście do dzieci, humor i wrodzony urok osobisty zaproszonych gości sprawiły, że dzieci z niezwykłym entuzjazmem ćwiczyły doskonale się przy tym bawiąc i jednocześnie ucząc choćby liczenia po japońsku. Składamy serdeczne podziękowania obydwu panom za poświęcony nam czas, doskonałą zabawę i wiele trafnych, życiowych rad, które mamy nadzieję nasze pociechy wdrożą w życie.