ROBOTY I KOMPUTERY

Dnia 9 maja odbyły się w naszej grupie warsztaty z robotyki. Warsztaty poprowadził Pan Paweł. Robotyka to zajęcia oparte o zestawy lego i komputery. Pan Paweł wprowadził dzieci w świat technologii komputerowej i klocków lego. Podczas zajęć dzieci miały okazję zobaczyć i pobawić się małymi robotami: skaczącą żabką, helikopterem, który sterowany latał, pieskiem, który szczekał, złościł się jak nie dostał kości i chrapał jak spał. Zainteresoawnie u dzieci wzbudził Wall-e, który miło witał się z przedszkolakami. Zajęcia dały dzieciom wiele radości a zarazem dały możliwość kształtowania twórczego myślenia i zrozumienia świata technologii komputerowej w połączeniu z kolockami lego. Dziękujemy serdecznie Panu Pawłowi za możliwość interesującej przygody w świecie małych robotów.